tr2 keyboard_arrow_down
keyboard_arrow_left Tüm Haberleri Görün

Son Haberler

24 Jan, 2022 /
Pwc
Geleceğin Çalışma Hayatına Dair Umutlar ve Endişeler Araştırması 2021
PwC Türkiye, Geleceğin Çalışma Hayatına Dair Umutlar ve Endişeler Araştırması ...
19 Jan, 2022 /
Esas Gayrimenkul
Türkiye’nin ilk ve en büyük alışverişçi profili analizi
Sürdürülebilir Büyüme İçin Müşteriyi Tanımak...
13 Dec, 2021 /
Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul
MANDARIN ORIENTAL BOSPHORUS, ISTANBUL | OPENED ITS DOORS WITH ITS LEGAENDARY SERVICES
İstanbul Boğazı’nın Avrupa yakasında yer alan, 200 metrelik Boğaz cephesi ve gen...
11 Nov, 2021 /
Aret Vartanyan
Aşk’tan ‘Kariyer’e, ‘Perakende’den ‘Gayrimenkul’e… Metaverse
Facebook’un sahibi Zuckenberg’in şirket isimlerini Meta olarak kullanmaya başlayac...
24 Sep, 2021 /
Dr. Fatoş Karahasan | Bilgi Üniversitesi Öğretim Görevlisi Gazeteci/ Yazar
2021 Sonrasında Tüm Sektörleri Etkileyecek 7 Faktör
2021 yılının üçüncü çeyreğinin içimdeyiz, ancak Covid-19’un etkisinin ne za...
Tepe Emlak
/ 04 Nov, 2021
keyboard_arrow_left Tüm Haberleri Görün

Tepe Emlak Yatırım 25 YaşındaTepe Emlak Yatırım 25 Yaşında

25 yıldır gerçekleştirdiği projelerle birçok ilke imza atan, deneyimli kadrosuyla alışveriş merkezi ve ticari alanlarda sürdürdüğü yönetim, kiralama ve konsept danışmanlığı hizmetlerini başarıyla gerçekleştiren Tepe Emlak Yatırım A.Ş. çeyrek asrı geride bırakmanın gururunu yaşıyor.

Türkiye’nin AVM yolculuğunda pek çok ilkler ve renovasyon projeleriyle yer alan, organize perakende sektörünün köklü şirketlerinden Tepe Emlak Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Hayal Olcay, “25 yılını geride bırakan bir şirket olarak sektöre ve Türkiye’ye kazandırdığımız değerler, ödüllerle tescillenen başarılarımız ve örnek gösterilen uygulamalarımızla gurur duyuyoruz. Bu çatı altında dolu dolu geçen 25 yıla binlerce istihdam, farklı konseptlere sahip onlarca AVM, ulusal ve uluslararası ödüller ve birçok başarılı proje sığdırdık, sektörün ilklerini hayata geçirdik, dönüşüme ve değişime öncülük ettik. Bundan sonra da 25 yıllık bilgi birikimi ve tecrübemizle AVM, karma proje ve ticari alanların yönetim ve kiralama hizmetlerine yoğunlaşacak, renovasyon projelerine ve AVM’lerimize yeni fonksiyonlar eklemeye odaklanacağız” dedi.

Tepe Emlak Yatırım Genel Müdürü Deniz Bozan ise şunları söyledi: “25 yıldır gücümüzü köklerimizden alarak, çizgimizden hiç ayrılmadan, sürdürülebilir başarıya odaklanarak yolumuza devam etmenin coşku ve gururunu yaşıyoruz. Bilkent Center, Tepe Nautilus, Tepe Prime, 365 AVM, Park Ahlatlıbel’de başarı ve yeniliklerle dolu yönetimimiz devam ederken,  son 1 yıl içinde İş GYO adına Ege Perla’nın yönetimi, İş Portföy Yatırım adına Manzara Adalar ve ayrıca İDO İstanbul Deniz Otobüsleri terminal ve gemilerindeki ticari alanlarının kiralanması da hizmet ağımıza eklendi. Önümüzdeki dönemde de trendlere uyum sağlayan yeniliklerimiz, aramıza katılacak yeni markalar, güçlü işbirlikleri ve Bilkent Holding grup şirketlerimizle “birlikte” yaratacağımız sinerji ile alışveriş merkezi kiralama ve yönetimindeki başarılarımızı sürdürmeyi hedefliyoruz.”
 
İşlem Devam Ediyor, Lütfen Bekleyiniz
Loading...