tr2 keyboard_arrow_down
keyboard_arrow_left Tüm Haberleri Görün

Son Haberler

GYODER / 28 Dec 2020
Gayrimenkulde Yapay Zeka ve Veri Bilimi Uzaktan Eğitim Sertifika Programı
GYODER ve YTÜ TEKNOPARK işbirliği ile Türkiye’de ilk olacak Gayrimenkul'de Yapay Z...
GYODER / 14 Dec 2020
"GYODER GÖSTERGE” 3. ÇEYREK 2020
Türkiye'nin Gayrimenkul Platformu” GYODER, gayrimenkul sektörünün alt segmentlerin...
pwc / 14 Dec 2020
Emerging Trends in Real Estate®
“COVID hasn’t necessarily brought anything new. It’s just accelerating all of the...
ENTEGRE PROJE YÖNETİM / 08 Dec 2020
TÜRKİYE İNŞAAT SEKTÖR RAPORU 2020 / 3
Tüm dünya ülkelerinde yılın ilk yarısında ortaya çıkan ve de 3. çeyrek itbariy...
MIPIM / 07 Dec 2020
THE RACE TO CARBON ZERO
The Real Estate industry has a key role to play given that building are amongst the worl...
TÜBİSAD / 02 Feb, 2021
keyboard_arrow_left Tüm Haberleri Görün

TÜBİSAD “ Türkiye’nin Dijitalleşme Endeksi” AnketiDeğerli Sektör Temsilcisi,

TÜBİSAD, Türkiye’nin kalkınmasında, ekonomisinin büyümesinde ve rekabet gücünün artırılmasında Bilgi ve İletişim Teknolojilerinin katkısını ortaya koymak üzere,  2012 yılında, “Atılım  için Bilişim: Türkiye Ekonomisi İçin Bilgi ve İletişim Teknolojileri Sektörü Atılım Stratejisi 2023”, 2018 yılında ise “Türkiye’nin Dijital Ekonomi’ye Dönüşümü:Türkiye Bilişim Sektörü: Yeri, Önemi, Evrimi ve Yetenekleri” başlıklı rapor ve Haziran 2020 yılında da “Türkiye'nin Dijitalleşme Endeksi 2020” raporu yayınlamıştır. 

Dünyada yaşanan köklü teknolojik değişime Türkiye’nin uyum sağlayabilmesi için Bilişim sektörünün yanı sıra başta KOBİ’ler olmak üzere tüm iş dünyasında da dönüşümün sağlanması hayati önemdedir. 

Bu düşünceden hareketle, TÜBİSAD, iş dünyası, bilişim sektörü, kamu ve bireyler olarak yaşanmakta olan dijital dönüşümün farklı boyutlarına ne ölçüde hazır olduğumuzu belirleme amacı ile 2019 yılında yeni bir çalışma başlatmış ve “TÜBİSAD Türkiye’nin Dijital Dönüşüm Endeksi 2020” Raporunu  9 Haziran 2020 yılında kamuoyu ile paylaşmış ve rapor  tüm kesimlerin beklentilerin çok üzerinde ilgisini çekmiştir. 

“TÜBİSAD Türkiye’nin Dijital Dönüşüm Endeksi Raporu”nun 2021 yılı versiyonu için çalışmalar başlamış bulunmaktadır. Rapora sizin değerli katkılarınızı da beklemekteyiz. 2021 yılı raporunda da sayısal verilerin yanı sıra, bilişim sektörü ve iş dünyasının önde gelen isimlerinden elde edilecek , “TÜBİSAD Bilgi ve İletişim Sektörü Gelişmeleri Değerlendirme Anketi” bulguları ve analizleri de yer alacaktır. Bu amaçla hazırlanmış anket aşağıda verilen bağlantıda bilgilerinize sunulmaktadır. Toplamda 17 sorudan oluşan ve doldurması en fazla 5 dakika sürecek anketi en geç 12 Şubat  2021 tarihine kadar tamamlayarak çalışmamıza katkı sağlamanızdan çok büyük memnuniyet duyacağız. Bu ankette yer alan bilgiler gizli tutulacak ve yanıtlar toplu halde değerlendirilecektir. 

TÜBİSAD’ın bu yeni çalışmasına katkılarınız için şimdiden teşekkür ederiz. Herhangi bir sorunuz olması durumunda nevalb@tubisad.org.tr  adresine mesaj gönderebilirsiniz. 

Bu ankette yer alan bilgiler gizli tutulacak ve yanıtlar toplu halde değerlendirilecektir. 

 

  TÜBİSAD “Türkiye’nin Dijitalleşme Endeksi” Anketi
  TÜBİSAD “Türkiye’nin Dijitalleşme Endeksi” Covid-19 Etki Analizi Anketi

 
İşlem Devam Ediyor, Lütfen Bekleyiniz
Loading...