Sare Çetinsaya

Workland, Kurucu Ortak
Sare Çetinsaya
Sare Çetinsaya
Workland, Kurucu Ortak

İlgi Alanları

GAYRİMENKUL   OFİS / CO-WORKING   TİCARİ GAYRİMENKUL  

Hakkında

Sare Çetinsaya, 1990 yılında İstanbul'da doğdu.

Lise eğitiminin ilk yılını Amerika'da geçirdikten sonra 3 sene İsviçre'de kalarak Institut auf dem Rosenberg Lisesi'nden yüksek onur derecesiyle mezun oldu.

Üniversite yıllarını Londra'da geçiren Sare Çetinsaya, University College London (UCL)'da Information Management for Business (Bachelor of Science) bölümünden mezun olarak üniversite eğitimini de yine onur listesinde tamamladı.

Türkiye'ye döndükten sonra aile şirketi olan Sinbo Küçük Ev Aletleri'nde Dış Ticaret bölümünde çalışan Sare Çetinsaya, markanın yurt dışı pazarında rol almasında aktif görev aldı ve markanın yeni pazarlara girişini sağladı.

Bu başarılarının ardından 2016 Kasım ayında Maslak Eclipse'de “Workland” markasını kurarak paylaşımlı ofis modelini Türkiye'ye kazandıran ilk isimlerden biri oldu. 1 yılın sonunda ilk şubede yakalanan %100 doluluk oranı ve müşteri memnuniyeti sayesinde ikinci şube olan Vadistanbul Workland'i hizmete açtı.

Dünya çapında hızla büyüyen hazır ofis sektörüne getirdikleri yenilikçi hizmet anlayışıyla öncü bir marka olma yolunda hızla ilerlemekle birlikte şu anda İstanbul Finans Merkezi IFM-Hazır Ofis için danışmanlık vermektedir.

Evli ve 2 çocuk annesi olan Sare Çetinsaya, Almanca ve ileri derecede İngilizce bilmektedir.