Cumhuriyetimizin 100. Yılı

GYODER Gösterge 1. Çeyrek 2023 Raporu (Deprem Özel Bölümü İle)


İçerik Kategorisi
GAYRİMENKUL

Son Yazıları
Dünyanın En Prestijli Gayrimenkul Fuarı MIPIM’e Geri Sayım Başladı
GAYRİMENKUL  TEDARİKÇİ  YATIRIMCI  PROPTECH  START-UP  GİRİŞİMCİLİK  SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK  C-LEVEL  YEŞİL MUTABAKAT  TEKNOLOJİ 
İstanbul’da Gelecek 10 Yılda Konut İhtiyacının Tespiti - KONUTDER & PwC
GAYRİMENKUL  YATIRIMCI  C-LEVEL  GAYRİMENKUL DEĞERLEME 
Dünya Ekonomik Forumu - Küresel Riskler Raporu 2024
YAPAY ZEKA  DİĞER  YATIRIMCI  SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK  C-LEVEL  TEKNOLOJİ  JEOPOLİTİK VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER 
Emlakjet 2023 Gayrimenkul Raporu
GAYRİMENKUL  GAYRİMENKUL DEĞERLEME 
PwC'den Gayrimenkulde Gelişen Trendler Raporu - Avrupa 2024
YAPAY ZEKA  GAYRİMENKUL  DANIŞMANLIK / ARAŞTIRMA  FİNANS / EKONOMİ  YATIRIMCI  SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK  C-LEVEL  GAYRİMENKUL DEĞERLEME  TİCARİ GAYRİMENKUL  ÇEVRESEL, SOSYAL & KURUMSAL YÖNETİŞİM (ESG) 
2023, 19 Haziran

GYODER tarafından Ziraat GYO'nun katkılarıyla hazırlanan "GYODER Gösterge 1. Çeyrek Raporu" deprem özel bölümüyle yayımlandı. Her çeyrekte yayımlanan raporda bu kez farklı olarak 2023 1. Çeyrek Raporu içerisinde yer verilen ve Endeksa tarafından GYODER için özel olarak hazırlanan "Çeyreğe Özel" kısmında 'depremin satılık konut ve kiralık piyasasına olan etkileri' mercek altına alındı.

Deprem Özel Bölümü dosyasında, deprem sonrası bölgenin konut bazında satış fiyatı, kiralık değer değişimi, bina yaşı ve stok durumu ile ilgili gayrimenkul piyasasının özet bir röntgeni çekildi.

6 Şubat'ta Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde meydana gelen ve 11 ilde hissedilen iki büyük depremin ardından konutlardaki bilançonun ele alındığı bölümde, gayrimenkul sektörünün afetten nasıl etkilendiği rakamsal veriler ve önemli bilgilerle ele alındı.

Raporun tamamını okumak için lütfen tıklayınız: GYODER Gösterge 1. Çeyrek 2023 Raporu

Paylaş 828